OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Kůrovcová kalamita nabrala rozměrů apokalypsy

Kůrovcová kalamita na Vysočině nabrala rozměrů apokalypsy. Vlastníkům nestátních lesů hrozí kolaps. Dříví napadeného lýkožroutem je tolik, že ho lesníci nestačí prodat. Proto se vlastníci lesů rozhodli sepsat petici a žádají vládu ČR a Parlament o pomoc. K nám do studia přišel o problematice promluvit František Kučera, předseda Sdružení vlastníků obecních a soukromých lesů.

Číst dál...

VIDEO: Zprávy 27. 2. 2019

Kraj zavádí nový systém dopravy, Nemocnice Nové Město na Moravě otevřela nový dětský pavilon a pozvánka na Nudný workshop - kůže. To jsou některá z témat dnešních zpráv.

Číst dál...

VIDEO: Zprávy 26. 2. 2019

V Jihlavském tunelu fungují úsekové měřiče rychlosti, do Velkého Meziříčí zavítal čáp a  Kraj Vysočina dá 600 tisíc na podporu mateřských a rodinných center. Více v dnešních zprávách.

Číst dál...

VIDEO: Zprávy 25. 2. 2019

Začátek týdne přinese jarní počasí, v sobotu proběhly masopustní průvody a uskutečnil se další z řady Veletrhů mezinárodních příležitostí. Více v dnešních zprávách.

Číst dál...

VIDEO: Zprávy 22. 2. 2019

Čekají nás mrazivé noci, pelhřimovská nemocnice bude mít nový pavilon a Dreveňak, který loni napadl exhokejistu Melenovského, je ve vazbě. Více v dnešních zprávách.

Číst dál...

VIDEO: Zprávy 21. 2. 2019

Memorandum o krajské spolupráci, výsledky výzkumu Město pro byznys 2018 a vyhlášení ankety Vesnice roku 2019. To jsou některá z témat dnešních zpráv.

Číst dál...

VIDEO: Zprávy 20. 2. 2019

Domácí hospicovou službu využívají na Vysočině stovky lidí, probíhá výzkum tradiční lidové stravy a o víkendu začíná zimní workshop Scola Telcz. Více v dnešních zprávách.

Číst dál...

VIDEO: Zprávy 19. 2. 2019

Rychlost na dálnici D1 mezi Humpolcem a Větrným Jeníkovem zůstane zatím omezena, Češi jsou mistři světa v rybníkovém hokeji a anketa Sportovec Kraje Vysočina - to jsou témata dnešních zpráv.

Číst dál...

REKLAMA