OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

VIDEO: Zprávy 17. 4. 2019

Jihlava se zapojí do projektu Housing First, Mladá univerzita otevře dveře digitálního světa a novoměstská nemocnice má nové monitory dechu.

Číst dál...

VIDEO: Zprávy 16. 4. 2019

Stovky motorkářů zahajovaly letošní sezonu, Čistá Vysočina je v plném proudu a problémová kolonie u budoucího marketu v Jihlavě. Více v dnešních zprávách.

Číst dál...

Jak vzniká školní časopis

Jak probíhá tvorba školního časopisu nám prozradili účastníci krajského kola soutěže školních časopisů, kteří minulý týden navštívili naši redakci.

Číst dál...

Přichází (opět) letní čas. Zabije více lidí než klíšťata, úspory žádné nepřináší

O nadcházejícím víkendu se odehraje jedna z posledních změn času. V noci se soboty a neděli přetočíme často už jen pomyslnou ručičku o hodinu dopředu, takže víkend bude o 60 minut kratší. Takovéto umělé zkracování víkendu (a jeho umělé prodlužování na podzim) však skončí v roce 2021. Evropští poslanci včera podpořili plán na zrušení povinného střídání standardního a letního času právě v roce 2021.

Číst dál...

VIDEO: Zprávy 12. 4. 2019

O víkendu může místy sněžit, krajská knihovna v Havlíčkově Brodě roste rychlým tempem a pouť do Jihlavy letos nezavítá. Více v dnešních zprávách.

Číst dál...

VIDEO: Zprávy 11. 4. 2019

O modernizaci úseku dálnice D1 mezi Koberovicemi a Humpolcem se ucházejí 4 firmy,  odstartovaly státní maturity a probíhá Čistá Vysočina. Více v dnešních zprávách.

Číst dál...

VIDEO: Zprávy 10. 4. 2019

Stará budova domova pro seniory v Telči se promění na výstavní prostory, oblíbená cyklostezka u Přibyslavi bude mít pamětní mince a kraj má dvě nové přírodní rezervace. Více v dnešních zprávách.

Číst dál...

REKLAMA