REKLAMA

OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Po čelním střetu začalo auto hořet. Pohotově však zasáhli lidé z kolemjedoucího autobusu, mladou ženu vyprostili ven a plameny uhasili.

 

REKLAMA

V sobotu se tři minuty před polednem na silnici první třídy číslo 23 u Třebíče srazily dva osobní automobily. Jednadvacetiletá řidička Peugeotu 106 jela od obce Červená Hospoda směrem na Třebíč. Při průjezdu levotočivou zatáčkou nepřizpůsobila rychlost jízdy a s vozidlem vyjela do protisměru, kde se čelně střetla s protijedoucím Audi Q7. Obě auta po srážce skončila v silničním příkopu a peugeot začal v motorové části hořet. Na místě nehody zastavil řidič projíždějícího autobusu a společně s dalšími lidmi zraněnou řidičku z vozidla vyprostil a pomocí hasicích přístrojů uhasil požár automobilu.

Řidička peugeotu byla se zraněním letecky transportována do brněnské nemocnice. Řidič audi se spolujezdkyní byli s lehkým zraněním ošetřeni na místě nehody.

Provedená dechová zkouška ani u jednoho z řidičů neprokázala alkohol. Při nehodě vznikla hmotná škoda na vozidlech ve výši 330 tisíc korun. Policisté místo nehody ohledali a zadokumentovali. Veškeré okolnosti jsou předmětem dalšího vyšetřování.


Vysočina plná novinek a aktuálních informací

REKLAMA