OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Strategická role ZZS Jemnice

Zdravotnická záchranná služba je v mysli veřejnosti nejen záchrannou službu, ale i symbol bezpečnosti a pomoci v nejtěžších chvílích. Ve chvílích, kdy každá sekunda rozhoduje o životě a smrti, se na ZZS obracíme s důvěrou a nadějí.

Číst dál...

V Okříškách vládnou moderní komunikací

V Okříškách si v minulosti vysloužili mnoho ocenění za své webové stránky. V době, kdy se společnost stále více přesouvá do online prostoru, se vedení úřadu rozhodlo držet krok s časem a plánuje spustit webové stránky nové. Nová generace webových stránek bude reflektovat současné trendy a technologie.

Číst dál...

Žabí přechody a sportovní areál u Zámiše

Jako každý rok, přichází jaro a s ním čas, kdy začínají žáby a další obojživelníci opouštět svá zimoviště a vydávat se na cestu do tůní a rybníků, kde se odehrává důležitá fáze jejich životního cyklu – rozmnožování. Rybník Zámiš, obklopený lesy a poli, se stává scénou této přirozené, avšak pro mnohé žáby nebezpečné pouti.

Číst dál...

Vylepšená navigace v Okříškách

Nový navigační systém je namontován v Okříškách. Vedení úřadu se rozhodlo nahradit staré a často již nečitelné orientační cedule novými, moderními a lépe viditelnými značkami.

Číst dál...

Umění přesnosti ve farmakoterapii

Klinická farmacie v třebíčské nemocnici je velmi důležitou oblastí zdravotní péče. Jejím hlavním úkolem je zajištění bezpečné, účinné a účelné farmakoterapie pro pacienty.

Číst dál...

Bytový dům v Modřínové ulici se již plní

Nový dům v Modřínové ulici v Třebíči nabízí kombinaci sociálních a startovacích bytů. Projekt podporuje jak ty, kteří potřebují krátkodobé řešení, tak obyvatele hledající stabilnější sociální bydlení.

Číst dál...

Okříšky pojedou na kole dětem

Na Vysočině se 18. května uskuteční již čtvrtý ročník charitativní cyklojízdy "Na kole dětem bez hranic". Startovní čára bude vyznačena na Náměstí Míru ve Želetavě, odkud se v 10:00 ráno vydají cyklisté na trasu plnou naděje a odhodlání pomáhat. Jedna ze zastávek bude i v Okříškách.

Číst dál...

REKLAMA