OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Nemocnice Pelhřimov učí zdraví

V dnešní době, kdy nezdravé potraviny dominují jídelníčku mnoha mladých lidí, je informovanost o zdravém životním stylu nesmírně důležitá. Nemocnice Pelhřimov pravidelně přispívá k lepšímu povědomí na toto téma mezi mládeží. Tentokrát uspořádala v Sokolovně v Černovicích informativní přednášku na téma zdravého životního stylu, prevence civilizačních onemocnění a rizik spojených s návykovými látkami pro žáky Středního odborného učiliště Černovice.

Číst dál...

Rodinný den v Pelhřimově

V neděli 16. června se v městských sadech v Pelhřimově uskutečnila nezapomenutelná mezigenerační akce, kterou zorganizoval Domov Jeřabina Pelhřimov. Tento den nebyl jen oslavou blížících se letních prázdnin, ale také významným jubileem. Pelhřimovský obchůdek pro dobrou věc - SPOLU oslavil první narozeniny.

Číst dál...

Veřejná sbírka na pomoc obyvatelům

V neděli 9. června vypukl požár v bytovém domě v Třebíči, konkrétně na Novodvorské ulici, který způsobil značné škody. Požár zasáhl čtvrté patro šestipatrového panelového domu, ale poškozeny byly i okolní byty. Evakuováno bylo 21 lidí, z nichž tři museli být hospitalizováni kvůli nadýchání se zplodin kouře. Celkové škody byly předběžně odhadnuty na osm milionů korun.

Číst dál...

Dětský den v Pelhřimovské nemocnici

Areál pelhřimovské nemocnice se v sobotu 15. června stal dějištěm Dětského dne pro děti zaměstnanců nemocnice a Integrovaného záchranného systému. Akce přilákala více než 200 dětí, které si spolu se svými rodiči, prarodiči a dalšími rodinnými příslušníky užily odpoledne plné zábavy, pohybu a radosti.

Číst dál...

Projekt Betty v Pelhřimovské nemocnici

Pelhřimovská nemocnice se zapojila do projektu Betty, který si klade za cíl odhalit cukrovku 1. typu u dětí ještě předtím, než se objeví její příznaky. A co vedlo dětské oddělaní pelhřimovské nemocnice se k tomuto projektu připojit?

Číst dál...

Dětský den v kavárně Čistá duše

V pátek 31. května se v Humpolci konal dětský den v Kavárně Čistá duše. Odpoledne plné zábavy a radosti přilákalo rodiny a návštěvníky, kteří si přišli užít pestrý program a pohostinnost kavárny.

Číst dál...

Domov Jeřabina uvítal Medou

Domov Jeřabina navštívila spřátelená humpolecká organizace Medou. Přivítání proběhlo v přátelské atmosféře, kdy jeřabinští obyvatelé s nadšením představili své prostory. Návštěvníci z Medou měli možnost nahlédnout do každodenního života v domově, prohlédnout si společenské místnosti, zahrady a další zázemí, které Domov Jeřabina nabízí.

Číst dál...

Mezinárodní den dětí v pelhřimovské nemocnici

Na dětském oddělení Nemocnice Pelhřimov zavládla radostná atmosféra díky předčasnému dárku k Mezinárodnímu dni dětí. Hospitalizovaní malí pacienti byli obdarováni speciálními balíčky, které obsahovaly hlavolamy, cukrovinky a čerstvé ovoce. Některé děti navíc potěšilo překvapení v podobě roztomilého plyšáka.

Číst dál...

REKLAMA