OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Holubářství je vášeň

Pan Dohnal, vášnivý holubář, se chovu poštovních holubů věnuje neuvěřitelných 62 let. Jeho láska k těmto ušlechtilým ptákům začala už v dětství a od té doby prošel stovkami závodů a získal nespočet ocenění. Jeho holubi nejsou jen zvířaty, ale skutečnými sportovci, kteří zvládají náročné trasy a přinášejí svému majiteli nesmírnou radost a pýchu.

Číst dál...

Letní zahrada Husovy knihy v Polné

 Od června je dispozici nová letní zahrada u Husovy knihovny v Polné. Tento nový prostor je určen k relaxaci, čtení a společenským aktivitám, a je přístupný ve výpůjčních hodinách knihovny od května do října.

 

Číst dál...

Unikátní výstava historických oděvů v Polné

Výstava v Polné je skvělou příležitostí nejen pro milovníky historie a módy, ale i pro všechny, kteří chtějí nahlédnout do fascinujícího světa historického odívání a pochopit proměny, které formovaly ženskou siluetu a estetiku v průběhu staletí.

Číst dál...

Požární nádrž byla vyčištěna

Druhá květnová sobota patřila brigádě hasičů, kteří se sešli, aby opět po roce vyčistili požární nádrž. Potom co byla vypuštěna přišli na řadu čerpadla a hadice, které pomohli od nánosu bahna a dalších nečistot.

Číst dál...

Nabitý červen v Polné

Polná se v červnu promění v centrum kultury, sportu a zábavy. Město nabídne pestrou paletu akcí, které potěší milovníky adrenalinu, hudby, sportu i historických vozidel.

Číst dál...

REKLAMA