REKLAMA

Města si připomenou osobnost a dílo Jana Antonína Bati

Na počest 120. výročí narození Jana Antonína Bati, které připadá na 7. březen, se ve Zlíně a okolí uskuteční řada akcí. Oslava zahrnuje dvoudenní konferenci ve Zlíně, výstavy, besedy s veřejností a se studenty, soutěže pro děti i zádušní mše.

Číst dál...

Vodné a stočné 2018: Na Zlínsku voda zlevní o korunu

V roce 2018 zaplatí obyvatelé Zlínska za vodné a stočné 85,71 Kč za kubický metr, což je o korunu méně než v roce 2017. Cena tedy klesne o více než procento v době, kdy inflace dlouhodobě přesahuje dvouprocentní hranici. Portálu Naše voda to oznámil Svatopluk Březík, předseda představenstva VaK Zlín. 

Číst dál...

VaK Zlín: Rok 2017 byl úspěšný

Pro zlínské vodárny byl rok 2017 ekonomicky velmi úspěšný. Uvedl to předseda představenstva společnosti Svatopluk Březík a informoval o tom také portál nase-voda.cz.

Číst dál...

Zastupitelé schválili rozpočet na příští rok i hospodaření nemocnic. Všechny jsou v plusu

Příjmy do krajského rozpočtu 10,6 miliardy korun a výdaje 11,1 miliardy schválilo krajské zastupitelstvo počtem 26 hlasů. Schodek 471 milionů korun bude hrazen z vlastních úspor. Ze stejných peněz budou hrazeny i splátky úvěrů poskytnutých Evropskou investiční bankou, které v ročním součtu činí 142 milionů korun, a splátka jeden milion korun za státní návratnou finanční výpomoc pro průmyslovou zónu Holešov.

Číst dál...

REKLAMA