REKLAMA

OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

harry-potter-efePravděpodobně nejočekávanější filmovou událostí roku je snímek Harry Potter a Relikvie smrti - část 2, který bude v pondělí představený novinářům. Agenturu Mediafax o tom informovala Monika Novotná ze společnosti Warner Bros.


Snímek oficiálně vstoupí do kin 14. července. Finále celé ságy bude k vidění i na velkoformátovém plátně kina IMAX s 3D efekty.

Konečné střetnutí Harryho Pottera s lordem Voldemortem bude poprvé uvedené kompletně ve 3D. V kvalitě kina IMAX byl promítaný už třetí díl série Harry Potter a vězeň z Azkabanu v roce 2004, díly Harry Potter a Fénixův řád a Harry Potter a Princ dvojí krve pak speciálně v kině IMAX obsahovaly i pasáže ve 3D formátu. V listopadu loňského roku byla na programu kina IMAX i první část snímku Harry Potter a Relikvie smrti.

"Nedovedli jsme si představit, že bychom závěr Harryho Pottera neuváděli. Velkolepá podívaná plná efektů na největším plátně ještě vynikne. A díky 3D bude ten rozdíl oproti jiným kinům ještě větší," uvedla marketingová manažerka kina IMAX Adriana Vrabcová.

Harry Potter a Relikvie smrti – část 2 se bude v kině IMAX promítat hned od premiérového dne 14. července. Jedno z prvních představení Harryho Pottera v České republice nabídne kino IMAX těm nejvěrnějším fanouškům. "V plánu je tradiční půlnoční promítání pro nadšence, při kterém se kino hemží lidmi v kostýmech z filmu a v kostýmech z celého kouzelnického světa Harryho Pottera. Ti se mohou na velké finále těšit hned jednu minutu po půlnoci z 13. na 14. července," uvedl Vedral.Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 je posledním dobrodružstvím ságy o Harry Potterovi. Ve výpravném finále graduje bitva mezi dobrem a zlem do otevřené války čarodějného světa. Nikdy nebylo v sázce tolik jako teď. Nikdo už není v bezpečí. Je to ale Harry Potter, kdo možná bude muset postoupit oběť největší, když se přiblíží rozhodující bitva s lordem Voldemortem.

zdroj: MEDIAFAX
REKLAMA