Kapela Dirty Blondes vydává debutové CD "Don´t be a Pussy"

dirty blondes ikonaPražská dirty-rock´n´rollová kapela Dirty Blondes po EP z roku 2010 vydává svou debutovou desku s kontroverzním názvem "Don´t be a Pussy“. Skupina na ní pracovala 8 měsíců a tato prvotina odráží tvorbu kapely za její dvouletou existenci. Nahrávání probíhalo střídavě ve studiích Svárov, Mysterio a Italská. O mix a mastering se postaral Tomáš Koula. 

Číst dál...

Anna K. vyráží na turné k albu Relativní čas

anna k_2Anna K. vydala po pěti letech dlouho očekávané úspěšné album "Relativní čas", ke kterému vyrazí v polovině dubna na první část turné. V rámci jarní části čeká zpěvačku devět koncertů, druhou část turné odehraje Anna K. se svou kapelou ještě na podzim tohoto roku.  Fanoušci se mohou těšit na ty největší hity Anny K., na novinky z alba Relativní čas, na skvělou kapelu i scénu.

Číst dál...

Skupina High Five si v novém klipu nastavuje zrcadlo

high five_ikonaTéměř po roce od posledního klipu Wake Up zveřejňuje kapela High Five video ke skladbě Take a Mirror. Tato na High Five nezvykle taneční skladba pochází z debutového EP Dear Anna, které kapela vydala první prosincový den loňského roku.

Číst dál...

Galerie hlavního města Prahy chystá v roce 2012 šest velkých výstav

narodni galerie_ikonaGalerie hlavního města Prahy se v roce 2012 bude soustředit na šest velkých výstav českého i zahraničního umění, připravených do prostor Městské knihovny a do gotického Domu U Kamenného zvonu. Galerie představí například umění v surovém stavu (art brut) nebo poprvé nahlédne do světa street artu.

Číst dál...

BÁRA BASIKOVÁ si zazpívá se slavnými ALEXANDROVCI

alexandrovci-press ikonaPopulární česká zpěvačka Bára Basiková byla ohlášena jako exkluzivní host největšího turné Alexandrovců v České a Slovenské republice. Vystoupí s nimi na celkem 24 velkých koncertech na zimních stadionech. Diváci se kromě ní mohou těšit na celý soubor, který opět do ČR přiveze nejlepší ruské pěvecké sólisty, vynikající hudebníky i špičkové tanečníky, kteří dohromady tvoří unikátní celek, kterému se nevyrovná žádný jiný soubor na světě.

Číst dál...

Pražskou Incheba arénu ovládnou Smashing Pumpkins

smashing pumpkins_ikonaLegendární chicagská formace Smashing Pumpkins vystoupí v pátek večer v pražské Incheba aréně. V Praze kapela pravděpodobně představí i skladby ze svého zbrusu nového alba Oceania, sdělila to agentuře Mediafax za pořadatele Dominika Janigová.

Číst dál...

REKLAMA